Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Promocje
OFERTA LIMITOWANA

Torba motocyklowa OXFORD.

Podróżowanie jednośladem stało się w naszym kraju bardziej popularne. Być może nie wszyscy zwracają na to uwagę, ale tak właśnie jest. Poza tym podróże są krótsze i dłuższe. Ponadto przy tych dłuższych mogą pojawić się wątpliwości związane z zabraniem ze sobą większego bagażu. Wątpliwości te jednak można szybko rozwiązać i to dzięki torbie Oxford.

Jak można zauważyć, w naszej ofercie nie brakuje tankbagów. Tankbag to w dużym skrócie torby na bak. Co więcej, nie musisz zastanawiać się nad tym, czy torba Oxford będzie pasować. Tankbag można dobrać indywidualnie. Nie musisz więc zastanawiać się nad tym, czy wielkość bagażu jest w jakiś sposób problematyczna. Po prostu trzeba znaleźć taką torbę, która będzie pasować do ilości bagażu, jaką planujesz ze sobą zabrać. Ważne jest też to, że zazwyczaj możemy rozmawiać o wykorzystaniu tekstylnych materiałów i wzmocnieniach dla stabilnego utrzymania się na motorze. Jazda motocyklem daje wiele możliwości, ale musimy także pamiętać o niebezpieczeństwach. Warto też sprawdzać, jak wygląda wyposażenie – może zdarzyć się tak, że torba Oxford będzie mieć mniejsze kieszenie i większą liczbę przegród. Normalnym jest też to, że można zetknąć się z mocowaniem na magnesy.

Torba motocykla czy plecak?

Pewnie wiele osób zastanawia się nad tym, czy w związku z tym branie ze sobą plecaka motocyklowego jest koniecznością. Jednoznacznej odpowiedzi jednak nie ma. Tankbag pozwala na transport większego bagażu bez konieczności zabierania plecaka, ale można też spojrzeć na to wszystko inaczej. Krótko mówiąc, nic nie stoi na przeszkodzie, aby mieć dodatkową torbę w trakcie dalekich podróży. Do tego mocowanie – wydawać się może, że przymocowanie torby to sprawa prosta, ale nie do końca taka jest prawda. W skrócie – dobrze wiedzieć, że mocowanie może odbywać się na kilka sposobów. O szczegółach można opowiadać długo – nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać choćby z paska czy magnesu. Poza tym to nie jest integralna część motocykla. Tym samym użytkowanie torby następuje wtedy, kiedy jest konieczne.

Warto też pamiętać o tym, że torby mogą mieć kilka przegród. Jest to bardzo ważne, gdy trzeba mieć ze sobą więcej rzeczy. Dobrze też mieć na uwadze, że tankbag to świetna opcja w trakcie dalekich podróży, jak i jazdy na mieście. Do tego duże znaczenie ma pojemność. Wystarczy porównać sobie 2 litry i 20 litrów pojemności. W drugim przypadku otwiera się przed nami naprawdę wiele możliwości.

Jaką torbę na motocykl wybrać?

Gdy pojawiają się wątpliwości, często może pojawić się pytanie dotyczące tego, czy warto zdecydować się na taką lub inną opcję. Wiele osób pewnie nie widzi w tym nic dziwnego, ale prawda jest taka, że akcesoria motocyklowe powinno się zawsze dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Tylko tak można doprowadzić do tego, aby codzienna jazda stała się przyjemnością. Naturalnie nie można jednak zapomnieć o wysokiej jakości. Wysoka jakość to podstawa niezależnie od tego, czy szuka się toreb, czy czegokolwiek innego. Warto też mieć świadomość tego, jak bardzo narażone są torby. Przykładem woda – bezpośredni kontakt z wodą to coś, czego nie da się wykluczyć. Tym samym zadbanie o wodoodporny materiał jest podstawą. Oczywiście bezpieczeństwo to temat, które można oceniać na różne sposoby. Znaczenie ma każdy detal – nawet to, jak wygląda zapięcie torby. Niezbyt solidne zapięcie torby może skutkować tym, że dojdzie do przypadkowego otwarcia kieszeni. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że potencjalne otwarcie kieszeni może okazać się początkiem sporych problemów.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia od 10:00 do 18:00

Telefon: 737 44 34 34

Email: [email protected]

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium