Promocje
OFERTA LIMITOWANA

Łańcuch zabezpieczający rower

Łańcuch zabezpieczający do roweru.

Posiadając rower, jednym z pierwszych dodatkowych akcesoriów, które powinniśmy zakupić, jest zabezpieczenie przed kradzieżą. Dzięki temu możemy zostawić rower w dowolnym miejscu i bez obawy przed jego utratą, odejść gdzieś dalej. Jednym z bardziej popularnych rozwiązań jest łańcuch zabezpieczający rower.

Na rynku znaleźć można różne rodzaje łańcuchów do rowerów. Sklep internetowy alemotocykl.pl w swojej ofercie posiada wiele rodzajów łańcuchów antykradzieżowych. Każdy znajdzie coś dopasowanego do swoich potrzeb i dostępnego budżetu.

Łańcuchy różnią się między sobą długością, wagą, sposobem zamykania i otwierania, materiałem, który został użyty do wykonania zabezpieczenia. Wiele łańcuchów może zostać również użytych do zabezpieczania motocykla.

Sklep internetowy alemotocykl.pl posiada w swojej ofercie bardzo popularny łańcuch antykradzieżowy do roweru firmy Oxford Heavy Duty. Cechuje się on bardzo dużą wytrzymałością, ponieważ wykonany jest ze wzmacnianej, utwardzanej stali. Jego ogniwa mają w przekroju kształt prostokąta - dzięki temu nie jest możliwe ich przecięcie łomem czy nożycami do metalu. Dzięki dużej grubości przekroju nie jest możliwe również użycie pił ręcznych. Warto zaznaczyć, że łańcuch jest pokryty specjalną antyprzetarciową tkaniną, dzięki której nie porysujemy naszego pojazdu podczas zakładania i ściągania blokady. Łańcuch zabezpieczający rower Oxford Heavy Duty posiada atest SOLD SECURE.

Innym typem łańcucha antykradzieżowego do roweru, który znaleźć możemy w asortymencie sklepu alemotocykl.pl są produkty firmy KOVIX. Firma oferuje różne modele tego łańcucha, a różnią się one między sobą długością oraz wagą. Główną zaletą tego rozwiązania jest wbudowany moduł alarmowy. Przy próbie przecięcia tego łańcucha, załącza się alarm, który osiąga głośność nawet 120dB. Dodatkowo, ten łańcuch antykradzieżowy do roweru nie posiada kłódki - dzięki temu jest jeszcze bardziej odporny na użycie łomu. W tym rozwiązaniu również użyta została wzmacniana stal oraz antyprzetarciowa tkanina, która chroni nasz jednoślad.

Kolejnym dostępnym rozwiązaniem jest zwijana linka stalowa Kiro-Lock z zamkiem szyfrowym. Jest ona powleczona miękkim plastikiem i posiada 4-cyfrowy zamek szyfrowy. Może być użyta do zabezpieczenia roweru przed kradzieżą, ale z powodzeniem można także przypiąć kask do motocykla. Jest to dość budżetowe rozwiązanie, które z powodzeniem spełnia swoją rolę.
Często wybieranym łańcuchem zabezpieczającym rower jest także AUVRAY K-BLOC z kłódką. Jest to gruby łańcuch wykonany ze stali hartowanej, pokryty materiałem chroniącym rower i motocykl przed zarysowaniem. To rozwiązanie jest bardzo wytrzymałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

W asortymencie sklepu znaleźć można także zabezpieczenia firmy LAMPA. Charakteryzują się one bardzo dużą wytrzymałością i jakością. Wśród rozwiązań tej firmy znaleźć można łańcuchy ze stali hartowanej, zamki szyfrowe z linką, linki ze stali hartowanej, łańcuchy z kłódką i zapięcia łańcuchowe z zamkiem szyfrowanym.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia od 10:00 do 18:00

Telefon: 737 44 34 34

Email: [email protected]

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium