Cardo Systems przełamuje bariery.

Wprowadzając nową aktualizację oprogramowania, Cardo oferuje swoim użytkownikom wolność - bezproblemowe parowanie ze wszystkimi wiodącymi markami interkomów Bluetooth.
 

Nowa aktualizacja.

Wczoraj popołudniu Cardo podało do publicznej wiadomości informację o nowej aktualizacji oprogramowania dotyczącej łączności Bluetooth. Dzięki najnowszej wersji oprogramowania łączenie się z urządzeniem Bluetooth innym niż Cardo jest teraz tak bezproblemowe i płynne, jak łączenie się przez Bluetooth z innym interkomem Cardo. 
 

Dla kogo?

Cardo posiada już w swojej ofercie łączność między interkomami różnych marek (dzięki standardowi Obi), jak również promuje swoją wiodącą technologię siatki Mesh, jednak programiści Cardo podjęli się wyzwania - umożliwić połączenie z większą ilością interkomów innych wiodących marek.

Nowa aktualizacja zapewnia prostą łączność za pomocą Bluetooth z bieżącej generacji urządzeniami firm: Sena, Interphone (modele U-COM), Midland i Uclear. Od teraz wszyscy użytkownicy będą dysponować takimi samymi wrażeniami z korzystania z tej samej marki interkomu, bez kłopotów ze skomplikowanym parowaniem i frustracji, takich jak utrata połączenia telefonicznego lub utrata możliwości odbierania instrukcji głosowych z nawigacji. Jedyna funkcja, która nie jest obsługiwana w łączności między markami to udostępnianie muzyki, podobnie jak nie jest ona obsługiwana pomiędzy dwoma produktami Cardo różnej generacji.

Jak to działa?

Dzięki prostej aktualizacji oprogramowania Over-The-Air (którą posiadają wszystkie interkomy z oferty 2023 r., poza PACKTALK SLIM). Użytkownicy Cardo mogą po prostu pobrać najnowszą wersję oprogramowania z aplikacji Cardo Connect. Bez konieczności podłączania przewodu aktywują nową funkcję. W celu sparowania lub połączenia nie trzeba już naciskać żadnej określonej kombinacji przycisków.

*Informacja o każdej nowej aktualizacji i wersji oprogramowania pojawia się automatycznie w aplikacji Cardo Connect.