YouTube

alemotocykl youtube

Blog kategorie
Tagi artykułów
Instrukcja montażu kufra Awina oraz Moretti 0

Kufer motocyklowy jest przystosowany do maksymalnego obciążenia 3kg. Pod żadnym pozorem nie można wiercić dodatkowych otworów w płycie montażowej ani naruszać jej konstrukcji.

 

Poprawny montaż kufra motocyklowego:

 

  1. Aby poprawnie zamontować kufer należy umieścić płytę montażową [Rys.1] na wcześniej zainstalowanym stelażu motocyklowym (który nie jest dołączony do zestawu). Następnie przy pomocy śrub z zestawu [Rys.2] od góry przykręcić płytę do stelaża. Śruby przykręcamy w miejscu do tego przeznaczonym [Rys.3]
  2. Płytę kufra należy przykręcić w 4 punktach montażowych. W przypadku gdy rozstaw otworów stelaża motocyklowego nie pokrywa się z rozstawem otworów w płycie kufra z [Rys.3] można użyć otworów w kracie po wcześniejszym zainstalowaniu w otwory podkładek z [Rys.4]. Podkładki umieszczamy od góry w kratownicy płyty montażowej.
  3. W przypadku posiadania bagażnika wykonanego z rurek o średnicy od 10 do 20 mm należy, umieścić płytę kufra [Rys.1] na bagażniku, od góry umieścić śruby [Rys.2], w specjalnych otworach montażowych [Rys.3], następnie od spodu używając blaszek [Rys.4] oraz nakrętek ze śrubunku dokręcić śruby zahaczając blaszki o orurowanie bagażnika.
  4. Jeżeli kufer nie posiada systemu szybkiego demontażu dodatkowo należy dokręcić śrubę wraz z podkładką [Rys.5] zabezpieczającą przed kradzieżą kura. Podkładkę instalujemy w miejscu [Rys.6], następnie od wewnątrz kufra po jego już założeniu na płytę przykręcamy pokrętło z [Rys.5]

Komentarze do wpisu (0)

Infolinia (od 9:00 do 16:00):

Telefon: 737 44 34 34

Email: sklep@alemotocykl.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl