Promocje
Aktualizacja CARDO - UNIWERSALNY PROTOKÓŁ BLUETOOTH (Obi) 0
Aktualizacja CARDO - UNIWERSALNY PROTOKÓŁ BLUETOOTH (Obi)

Wydano dużą aktualizację oprogramowania dla serii Freecom X i Spirit (informacje o wersji poniżej). Obejmuje innowacyjną funkcję Universal Bluetooth Protocol (OBi), która jest teraz dostępna również dla Packtalk Edge, Neo, Slim, Freecom 4x, Freecom 2x, Spirit HD i Spirit.

Open Bluetooth Intercom (OBi), to system który umożliwia bezproblemową komunikację między urządzeniami Cardo, Midland i Uclear obsługującymi ten protokół. Dzięki rozwiązaniom "OBi" Ty i Twoi znajomi możecie łączyć się ze sobą, nawet jeśli macie różne marki lub modele interkomów.

Możesz łatwo zaktualizować swoje urządzenie za pomocą bezprzewodowych aktualizacji oprogramowania. Nie potrzebujesz kabla, po prostu użyj telefonu i otwórz aplikację Cardo Connect. Powiadomienia o nowym oprogramowaniu w aplikacji Cardo Connect pojawiają się automatycznie, gdy dostępna jest nowa wersja oprogramowania.

Uniwersalny protokół Bluetooth (OBi) dla interkomów Cardo to zupełnie nowe podejście do szeroko rozumianego bezprzewodowego przesyłania danych i komunikacji. Wykorzystując technologię krótkofalową, możliwe jest tworzenie połączeń i współdzielenie danych między urządzeniami bez potrzeby użycia dedykowanego okablowania. Umożliwia to większy stopień swobody i elastyczności w konfiguracji interkomu Cardo oraz łatwość obsługi i sterowania. OBi oferuje również funkcjonalność łączności między markami/modelami

Komentarze do wpisu (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia od 10:00 do 18:00

Telefon: 737 44 34 34

Email: [email protected]

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium