Promocje
Nowości
Silnik 125cc aluminiowy cylinder
Silnik 125cc aluminiowy cylinder
1 010,90 zł
szt.
Felga tylna 2,5/17 do motoroweru FR 2
Felga tylna 2,5/17 do motoroweru FR 2
312,90 zł
szt.
Oparcie piankowe
Oparcie piankowe
211,90 zł
szt.
CARDO Packtalk EDGE ORV Duo
CARDO Packtalk EDGE ORV Duo
3 121,90 zł
szt.
CARDO Packtalk CUSTOM
CARDO Packtalk CUSTOM
1 195,90 zł
szt.
O nas - sklep motocyklowy aleMotocykl.pl

Witaj👋

Nazywam się Przemysław Kozłowski, jestem założycielem firmy P.P.H.U. ADV, która jest właścicielem marki alemotocykl oraz motoADV. Nasz sklep motocyklowy mieści się w Zabrzu przy ulicy Wajdy 4, obsługujemy naszych klientów również z Gliwic, Rudy Śląskiej, Katowic, Jaworzna, Raciborza, Knurowa oraz całej aglomeracji śląskiej. Ponad to nasz sklep online realizuje zamówienia na terenie całej polski.

📅Nasza historia zaczyna się w 2014 roku.

Czerwiec 2014✔️

Jest to nasza data startowa. Wtedy to udało się dopełnić wszystkich formalności i rozpocząć działalność handlowo-produkcyjną. Na początku nasz sklep działał głównie w internecie, co pozwoliło nam na obsługiwanie zamówień na terenie całej Polski. Początki nie były kolorowe. Dziennie spływało zaledwie kilka zamówień. Nasz sklep mieścił się w Zabrzu, przy ulicy 3 Maja 82. Zajmowaliśmy powierzchnię zaledwie 20 m2. Na początku oferowaliśmy tylko deflektory motocyklowe oraz kosmetyki samochodowe jak i motocyklowe. Okazało się, że nasz produkt jakim był deflektor motocyklowy okazał się popularny i zaskarbił sobie Wasze uznanie. To pozwoliło nam na wprowadzenie kolejnych marek motocyklowych.

Czerwiec 2015✔️

Był to bardzo ważny dla nas rok, w którym wiele się wydarzyło. Nie wszystko poszło zgodnie z naszym planem. Zrezygnowaliśmy z kosmetyków samochodowych i motocyklowych, za to wprowadziliśmy do oferty producenta akcesoriów motocyklowych OXFORD. Na początku były to łańcuchy zabezpieczające Heavy Duty, podgrzewane manetki ADVENTURE, SPORTS i TOURING, ładowarki motocyklowe oraz gniazda zapalniczki. Ten asortyment został przez nas przetestowany i uznany za godny polecenia. Szybko okazało się że 20 m2 to za mało i po roku czasu powiększyliśmy nasz sklep w Zabrzu o kolejne 20 m2. W tym czasie zaczęliśmy obsługiwać już 3 razy więcej zamówień dziennie.

Marzec 2016✔️

W związku z poszerzeniem asortymentu, o kolejne akcesoria OXFORD'a zdecydowaliśmy się na wynajęcie magazynu o powierzchni 100 m2, i pozostawić nasz sklep na 40 m2 w Zabrzu na 3 maja 82. W tym okresie również nasza załoga się powiększyła, o personel magazynowy, który już codziennie przyjmował nowe dostawy. Zamówienia w tym okresie wpadały regularnie i było  ich nawet 80 dziennie. To był czas, który popchnął nasz sklep w Zabrzu bardzo na przód.

Maj 2017✔️

Udało nam się stać najlepszym sprzedawcą marki OXFORD w Polsce, oferując bardzo atrakcyjną cenę dla klienta, zachowując przy tym szybki czas realizacji zamówień i wysoką jakość obsługi.

Czerwiec 2018✔️

Zacieśniliśmy współpracę z włoską marką Interphone zajmującą się produkcją bardzo dobrych jakościowo interkomów motocyklowych. Udało nam się otrzymać oficjalne przedstawicielstwo tej marki oraz zapewnić polską obsługę głosową w interkomach. 

Grudzień 2018✔️

Wprowadzamy zabezpieczenia blokad na tarcze hamulcową oraz łańcuchy z alarmem marki KOVIX. Szybko zajmujemy pozycje lidera, co pozwala oferować produkty w najniższych cenach na rynku.

Październik 2019✔️

Przenosimy się na nowy adres gdzie mamy więcej miejsca, co pozwala na lepszą obsługę klienta oraz na poszerzenie asortymentu. Nowe oprogramowanie magazynowe, pozwoliło wyeliminować do zera możliwości pomyłki podczas obsługi państwa zamówienia oraz zwiększyć nasze dziennie możliwości obsługi zamówień. W tym okresie realizujemy od 200 do 300 Państwa zamówień bez żadnych opóźnień!

Jako właściciel firmy, chciałbym podziękować wszystkim za obdarzenie naszego sklepu państwa zaufaniem. Dzięki Państwa opiniom mamy namacalny dowód na to, że nasz wysiłek jest przez Państwa doceniony. Dziękujemy.

Zapraszam na nasz profil w mapach google: https://g.page/aleMotocykl

 

 

 
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia od 10:00 do 18:00

Telefon: 737 44 34 34

Email: [email protected]

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium