Do darmowej dostawy brakuje

Obudowa błotnik przedni czerwony Barton Volcano 50, Junak 902

Opinie
MR48-OBUTIA641 5905220845019
  • Kod: OBUTIA641
  • Kod towaru: OBUTIA641
  • Numer katalogowy części: OBUTIA641
  • Numer części: OBUTIA641
  • Kod producenta: OBUTIA641
  • Kod części: OBUTIA641
Producent: Moretti
Baner płatności w sklepie Alemotocykl

Opis produktu

Prosimy o porównanie wymiarów części z oryginalnym elementem, którego Państwo potrzebują. Produkt jest przeznaczony do pojazdów:
-Obudowa błotnik przedni czerwony Barton Volcano 50, Junak 902
Lista ma charakter informacyjny, dlatego zawsze prosimy o weryfikację przed zakupem.

Spotkasz także pod nazwą: Błotnik przedni czarny Barton Volcano Euro 5

Kategorie produktu: Barton, Błotniki przednie, Błotniki, Osłony, owiewki, obudowy, Nadwozie, owiewki, plastiki

Ze względu na różnorodność modeli i specyfikacji technicznych pojazdów, prosimy o dokładną weryfikację przed zakupem. Zalecamy porównanie parametrów — w szczególności wymiarów technicznych — z wymaganiami konkretnego pojazdu. Dokładne wymiary części staramy się zawsze zamieszczać w galerii zdjęć.


Sprawdź, do jakich pojazdów pasuje ta część: lista opracowana w oparciu o oficjalne katalogi i numery części. Dokładamy najwyższej staranności, by informacje były rzetelne!

Barton

Volcano 50 Euro 4 / Euro 5

  • Barton Volcano 50 Euro 4 / Euro 5

Volcano 50

  • Barton Volcano 50

Junak

121 125

  • Junak 121 125

902 50

  • Junak 902 50

902 50 Euro 5

  • Junak 902 50 Euro 5

Torq

Windstar 50

  • Torq Windstar 50

Zontes

Tiger 125

  • Zontes Tiger 125

Warunki: gwarancji producenta, reklamacji, odstąpienia od umowy / instrukcja obsługi

GWARANCJA PRODUCENTA I WARUNKI REKLAMACJI

👉TUTAJ znajdziesz szczegóły gwarancji udzielonej przez producenta oraz warunki reklamacji.

INSTRUKCJA OBSŁUGI​

ZWROT / ODSTĄPIENIE OD UMOWY.
  • Termin na zgłoszenie odstąpienia od umowy to 30 dni liczone od odebrania przesyłki.
  • Nie przymujemy zwrotu, jeśli nadasz przesyłkę za pobraniem.
  • Zwrot należy odesłąć na swój koszt.
  • Otrzymujesz gratis? – w przypadku zwrotu towaru odeślij go również do nas.
Zgłoś zwrot: https://alemotocykl.pl/zwroty

Dane producenta, bezpieczeństwo i zgodność produktu

 

Pełna nazwa producenta: GRUPA BMB PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Al. Wojciecha Korfantego 125 A

40-157 Katowice

Siedziba i korespondencja: ul. Towarowa 2

44-172 Poniszowice

Adres email: gpsr-info@grupabmb.pl

Obudowa błotnik przedni czerwony Barton Volcano 50 kod ean 5905220845019

Potencjalne zagrożenia
  • Zagrożenia mechaniczne: Niewłaściwy montaż lub użytkowanie może prowadzić do uszkodzenia pojazdu, zmniejszenia przyczepności lub utraty kontroli nad pojazdem. Montaż powinien być wykonywany przez wykwalifikowany personel.
  • Zagrożenia fizyczne: Nieprawidłowe obchodzenie się z elementami może prowadzić do obrażeń podczas instalacji lub konserwacji. Należy stosować środki ochrony osobistej.
  • Zagrożenia związane z niewłaściwym użytkowaniem: Stosowanie zużytych, niewłaściwych lub niezgodnych części może prowadzić do pogorszenia osiągów pojazdu, uszkodzeń mechanicznych lub zwiększenia ryzyka wypadku.

Środki ostrożności
  • Przed montażem upewnić się, że części są zgodne z wymaganiami technicznymi i odpowiednie dla konkretnego modelu pojazdu.
  • Podczas pompowania stosować się do zalecanego ciśnienia, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia lub eksplozji.
  • Regularnie kontrolować stan techniczny, w tym bieżnik i ciśnienie, aby zapewnić odpowiednią przyczepność i bezpieczeństwo.
  • Chronić dzieci przed kontaktem z elementami, które mogą stanowić zagrożenie mechaniczne lub fizyczne.

Postępowanie z odpadami
Zużyte części należy przekazywać do punktów zbiórki odpadów motoryzacyjnych lub poddawać recyklingowi zgodnie z lokalnymi przepisami. Niedozwolone jest wyrzucanie takich elementów do odpadów komunalnych.

Cechy i parametry

Kolor / WykończenieCzerwony
107,99
Dostępny – Szybka wysyłka do 48h
Produkt dostępny w naszym magazynie. Zamów teraz, a nadamy przesyłkę w maksymalnie 2 dni robocze – często wysyłamy szybciej!
Przewidywany czas wysyłki: 12 marca 2026
Najtańsza forma dostawy: GLS – Żabka / Orlen / Lidl - 9,99 zł
Inni klienci kupili również
Obudowa reflektora czerwona do Barton Volcano 50, Junak 902
Obudowa reflektora czerwona do Barton Volcano 50, Junak 902
62,99
Kup
Obudowa błotnik przedni czerwony Barton Volcano 50, Junak 902
Obudowa błotnik przedni czerwony Barton Volcano 50, Junak 902
107,99
Kup
Powiadomienie o dostępności: Obudowa błotnik przedni czerwony Barton Volcano 50, Junak 902

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie.