Outlet Deflektor motocyklowy PRO1 z regulacją wysokości

Dostępność: Niska, kilka sztuk✔️
Wysyłka w: 24h (towar dostępny od ręki)
Cena: 119,00 zł 189,69 zł 119.00
ilość szt.
Zyskujesz 110 pkt [?]
Producent: ADV
Kod produktu: ADV-PRO1

Opis

OUTLET

Produkt może posiadać delikatne ryski, brak oryginalnego opakowania, brak graweru na szybie, w miejscu regulacji wysokości deflektora znajduje się zawleczka blokująca możliwość niekontrolowanego przesuwania się w czasie jazdy, w przypadku nie stosowania się do instrukcji obsługi i zablokowaniu mocowania w niewłaściwej pozycji dochodzi do wypadnięcia zawleczki. Wada ta nie jest objęta gwarancją i nie może stanowić powodu do reklamacji ponieważ kupując ten produkt w obniżonej cenie otrzymujecie Państwo produkt z "wadą", która występuje w przypadku NIE STOSOWANIA się do instrukcji obsługi.

Deflektor motocyklowy usuwa turbulencje z kasku, zatrzymuje owady oraz wyrzuca w górę strugę pędu powietrza uderzającą w kask motocyklisty. Zastosowanie deflektora zwiększa komfort podróżowania oraz znacząco zmniejsza dokuczliwy hałas. Nowy model deflektora posiada pełną regulację w zakresie wysokości oraz kąta pochylenia szyby. Szyba jest grubości 3 mm, jest wstępnie wygięta zachowując swój kształt nawet przy szybkiej jeździe. Dzięki zastosowaniu regulacji na samym mocowaniu deflektor można założyć zarówno do prostych szyb motocyklowych jak i do szyb z dużym łukiem. Deflektor nie wymaga wiercenia, docisk odbywa się poprzez gumowe oraz teflonowe elementy. Mocowania nie zostawiają śladów na szybie. 

Uniwersalne wymiary, nowy modl PRO1 występuje tylko w jednej konfiguracji szyby o szerokości u podstawy 35 cm, która zawęża się do 30 cm ku górze. Wysokość szyby to 16 cm, dzięki zastosowanym uchwytom możemy wyregulować dowolnie wysokość wystawania deflektora ponad szybę motocyklową, może to być 2 cm lub 16 cm. Rozstaw mocowań to 24 cm dzięki czemu tak szeroki deflektor można zamontować również na dużo węższych szybach motocyklowych. (Wszystkie wymiary podane w linii prostej!). 

MONTAŻ

Do produkcji użyto wysokiej jakości materiałów, zapewniających bezpieczeństwo podróżowania, ważne aby zapoznać się z POPRAWNĄ INSTRUKCJĄ MONTAŻU dołączoną do zestawu, tylko poprawny montaż gwarantuje bezpieczne i bezproblemowe użytkowanie. Mimo zastosowania najnowszej dostępnej technologi do produkcji szyb, szyby posiadają słabo widoczne markery produkcyjne w postaci drobnych 2 rysek o szerokości główki szpilki długich na od 5-15 mm. Markery nie przeszkadzają w użytkowaniu i są bardzo słabo widoczne oraz znajdują się w słabo widocznych miejscach przy uchwytach montażowych.

Specyfikacja

Wymiary szyby 35-30 cm (szerokość) 16 cm (wysokość)
Rozstaw mocowań 24 cm
Regulacja kąta 180 stopni
Regulacja wysokości Tak w zakresie 60 mm
Dopasowanie do łuku szyby TAK, regulacja na samych mocowaniach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl