Opcje przeglądania

Promocje
OFERTA LIMITOWANA

Cardo interkom

  • nowość
  • nowość

Interkom Cardo

Szukasz naprawdę dobrego interkomu motocyklowego? Zwróć uwagę na modele marki Cardo. Interkomy Cardo charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne i wytrzymałością mechaniczną. Mają też zaawansowane funkcje, dzięki którym korzystanie z nich jest niezwykle przyjemne i intuicyjne. Szeroki wybór modeli, jakie znajdziesz w naszym sklepie, pozwala dobrać właściwe urządzenie do swoich potrzeb.

Interkomy Cardo – dla grup nawet do 15 motocyklistów

Interkomy Cardo są dostosowane do użytku zarówno przez 2 osoby, jak i przez 4-osobowe lub nawet 15-osobowe grupy. Każdy z tych typów urządzeń ma również odpowiednio dostosowany zasięg:

  • interkom Cardo na dwa kaski – zasięg do 400 lub 600 m,
  • interkomy Cardo dla max. 4 motocyklistów – zasięg do 1200 m,
  • interkomy Cardo dla max. 15 motocyklistów – zasięg do 1200 m lub 1600 m.

Dzięki temu możesz zawsze pozostać w kontakcie z towarzyszami swojej podróży. Co więcej, dzięki zastosowaniu technologii DMC niektóre modele pozwalają na zwiększenie zasięgu łączności w dużych grupach i prowadzenie prywatnych rozmów. Wysokiej jakości głośniki zapewniają przy tym bardzo dobrą jakość dźwięku, ułatwiając komunikację. Wszystkie interkomy Cardo są też w pełni wodoodporne, mają wytrzymałe baterie i są bardzo wygodne w obsłudze oraz konfiguracji. W przypadku niektórych modeli istnieje też możliwość obsługi głosowej.

Wybierz interkom Cardo dla siebie

Wybierz zaawansowany technologicznie interkom Cardo, by zapewnić sobie doskonałą łączność podczas podróży. W naszym sklepie znajdziesz modele dostosowane do różnorodnych potrzeb. Skorzystaj z opcji przeglądania, aby łatwo odszukać urządzenie o pożądanych parametrach. Potrzebujesz dodatkowej pomocy? Zapraszamy do kontaktu – chętnie doradzimy!

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Infolinia od 10:00 do 18:00

Telefon: 737 44 34 34

Email: [email protected]

więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium